Fagområder
Komponents ledelse
AMS
Centerchef
Anne Marie Søland
CMN
Centerchef
Christina Nüssler
JAH
Økonomi- og it-chef
Jakob Hejlesen
JAHE
Vicedirektør
Jan Henriksen
JOSC
Direktør
Jonatan Schloss
KAK
Centerchef
Kalle Syberg Kjær
MET
Centerchef
Mette Tranevig
PEB
Centerchef
Peter Bogh
Konsulenter
1500x920_ALHO
Chefkonsulent
Alice Holmberg
ABS
Specialkonsulent
Anna Solvej Bach Sørensen
ANST
Chefkonsulent
Anne Steffensen
BIAS
Chefkonsulent
Bibi Asklund
BRB
Chefkonsulent
Bjarne Richter Bjelke
BJVH
Chefkonsulent
Bjarne Voigt Hansen
foto mangler
Chefkonsulent
Christina Kaae
Hanne Lykke
Chefkonsulent
Hanne Lykke
HEBG
Specialkonsulent
Heidi Bødker Gantzel
HTI
Chefkonsulent
Hirse Tikjøb
1500x920_HEP
Senior advisor
Holger Pyndt
IASR
Chefkonsulent
Ida Andréa Stoltze Rasmussen
JEHO
Chefkonsulent
Jesper Hosbond Jensen
JMO
Chefkonsulent
John Møldrup
KASB
Chefkonsulent
Karsten Storgaard Bjerre
KB
Chefkonsulent
Katrine Brenner
Lasse Karlberg
Chefkonsulent
Lasse Karlberg
LEHA
Chefkonsulent
Lene Hausted
LTM
Chefkonsulent
Lisbeth Tarp Mouritzen
foto mangler
Chefkonsulent
Liza Riis Lange
LOS
Chefkonsulent
Lone Englund Stjer
1500x920_LOUA
Specialkonsulent
Louise Angelo
MAKU
Chefkonsulent
Maibritt Kuszon
1500x920_MARF
Chefkonsulent
Maja Riis Frederiksen
MAEA
Chefkonsulent
Marie Elisabeth Andersen
MEGR
Specialkonsulent | På barsel
Marie Engstrøm Graversen
MN
Chefkonsulent
Martin Nielsen
MINJ
Konsulent
Mia Nyborg Jørgensen
MKA
Chefkonsulent
Mikkel Kaels
foto mangler
Chefkonsulent
Nanna Fugl Vestereng
NAH
Chefkonsulent
Nanna Hansen
Per Møller Janniche
Chefkonsulent
Per Møller Janniche
RRO
Chefkonsulent
Rasmus Rossel
RGS
Konsulent
Rikke Grynderup Steffensen
foto mangler
Chefkonsulent
Rikke Liv Holst
RUHK
Chefkonsulent
Rune Herlin Kamstrup
Rune Schack Ahlmann
Chefkonsulent
Rune Schack Ahlmann
SHA
Chefkonsulent
Susanne Harder
TRS
Konsulent
Theis Rubinke Sørensen
THLY
Chefkonsulent
Thilde Lydiksen
THT
Chefkonsulent
Thøger Terp
Kursus- og konferencekoordinatorer
AH
Koordinator
Aida Hadzimahovic Buzdalek
1500x920_ANJL
Konferencekoordinator, KL-konferencer
Anja Lønbo
DBJ
Koordinator
Dorthe Bidstrup Jensen
Gitte Hardahl Jensen
Koordinator
Gitte Hardahl Jensen
HP
Koordinator
Helle Hornsyld
Helle Richter
Koordinator
Helle Richter Wester Jensen
foto mangler
Konferencekoordinator, KL-konferencer
Janni Elmquist Clausen
LJB
Koordinator
Lena Judith Buckflash
Lene Sloth Jørgensen
Koordinator
Lene Sloth Jørgensen
MIB
Koordinator
Michaela Bundgaard
PIDA
Teamleder
Pia Danielsen
foto mangler
Konferencekoordinator, KL-konferencer
Thilde Krog
Stab
AF
Løn- og personalekonsulent
Anette Friis
ANMA
Specialkonsulent
Anja Markman
ANST
Konference- og eventansvarlig
Anne Skjelborg
foto mangler
Studentermedhjælper
Ashcon Hamedi Nejad
AULI
IT-medarbejder
Audun Linde
ESWE
Studentermedhjælper
Emil Schade Weje
EMHA
Studentermedhjælper
Emma Hansen
ETOM
Studentermedhjælper
Emma Toftgaard Møller
foto mangler
It-manager
Flemming Hygum Hansen
FRFA
Studentermedhjælper
Frederikke Flyvbjerg Andersen
HHJ
Studentermedhjælper
Helena Hjorth
HKD
Kommunomsekretær
Helle Kræg Damkjær
1500x920_IDKA
Studentermedhjælper
Ida Charlotte Kastrup
JOKL
Studentermedhjælper
Jonathan Kjems Løber
LISC
Chefsekretær
Line Schubert
LOE
Chefsekretær
Lone Sørensen
LTB
Chefkonsulent
Louise Thinesen Bendtsen
MAVI
Studentermedhjælper
Markus Viuf
1500x920_MARH
Studentermedhjælper
Martin Claus Rheder
SOWO
Studentermedhjælper
Sofie Worre
VN
Løn- og personalekonsulent
Vibeke Nielsen
Studievejledere
1500x920_CGA
Studievejleder i Hovedstadsområdet og på Bornholm
Claudia Grassi Ahlburg
HK
Studievejleder i Midtjylland
Helle Kristensen
JR
Studievejleder
Jane Rasmussen
JEJ
Studievejleder i Sydjylland og Fyn
June Elgin Jensen
METH
Studievejleder på Sjælland
Marie Elisabeth Thomsen
MRL
Konsulent og studievejleder i Nordjylland
Mette Ranum Laustsen
TOL
Studievejleder
Tina Olsen
Viser 89 ud af 89